Arhitektūras vizualizācijas un 3D renderēšanas pakalpojumi
50750
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50750,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,fade_push_text_top,grid_800, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Projektēšana | ARHITEKTŪRA | Vizualizācijas

Arhitektūra ir mūsu sirdslieta!

Mēs klientiem cenšamies radīt vizualizācijas, kas paliek viņu klientiem atmiņā un liek aizmirst par konkurentiem.

Vizualizācijas nav iespējams izgatavot bez projekta paša. Lai nodrošinātu vislabāko pakalpojumu, strādājam sadarbībā ar arhitektiem un piedāvājam projektēšanu.

Katru projektu mēs uzņemies izgatavot precīzi, kvalitatīvi un pēc iespējas labāk. Viduvējība mūsu darbā nav pieļaujama, darām pēc iesējas labāk – vai nedarām nemaz.

Mums patīk izaicinājumu, tādēļ mēs pieņemam arī ļoti vērienīgus un sarežģītus projektus un augam mūsu pieredzē kopā ar klientu.

3D Arhitektūras vizualizācijas

Video vizualizācijas / animācijas

Veidojam video vizualizācijas / animācijas gan arhitektūras projektiem, gan arī lai parādītu dažādu mehānisku ierīču darbību.

Video animācijās ir iespējams parādīt telpas gaismu ritmus, vispārēju kustību, vai statisku objektu, vizuāli tam apejot apkārt.
Video ir iekļaujams viss, kas Jūsu projektā ir nepieciešams, tā pastāstīs vairāk, kā jebkuršs statisks attēls spēj pastāstīt.

Projektēšana

 

Projektēšana ir projekta svarīga sastāvdaļa. Sadarbībā ar arhitektiem un projektētājiem, piedāvājam izgatavot projektu gatavu būvniecībai.

3d vizualizācijas

Dažādas iekārtas

Mēs radām skaistus, reālistiskus attēlus jebkam, mums nav robežu, robeža ir tikai iztēle.

Sagatavojam produktu attēlus katalogiem un mājas lapām.

Izgatavojam arī majas lapas un bukletus, kur šos attēlus salikt.
Attēlus izgatavojam atbilstoši Jūsu vajadzībām, stilam un atbilstoši Jūsu zīmola identitātei.

Lasīt vairāk