Pakalpojumi | Lauvas Dizains
12
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12,theme-borderland,eltd-core-1.2.1,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,fade_push_text_top,grid_800, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Mūsu pakalpojumi

Laipni lūgti uz Lauvas Dizains!

Mēs esam profesionāla un radoša komanda, kas piedāvā modulāru saunu ražošanu, būvniecību, interjera un eksterjera dizaina pakalpojumus, kā arī dažāda veida projektēšanu. Mūsu komandai ir vairāk nekā 25 gadu pieredzes šajā nozarē,  un sniedzam klientiem augstvērtīgas un pielāgotas risinājumus.

 

Mēs vērtējam ikvienu projektu un klientu un strādājam, lai pārveidotu idejas par realitāti. Neskatoties uz mūsu uzkrītošo pieredzi, mēs arī neapstājamies attīstīties un meklēt jaunas, inovatīvas pieejas.

Sazinieties ar mums, lai sāktu sadarbību jau šodien!

Modulāras saunas

Piedāvājam augstas kvalitātes modulāro saunu ražošanu, kas apvieno inovācijas ar tradīciju. Sniedzot jums un jūsu viesiem patiesi relaksējošu pieredzi.

0

Būvniecība

Veicam dažāda mēroga būvniecības projektus – no mazu pārmaiņu veikšanas līdz lielām būvprojektu realizācijām. Mūsu pieredze nodrošina kvalitāti un uzticamību katrā posmā.

0

Interjera un eksterjera dizains

Mūsu radošie dizaineri palīdzēs jums radīt un ieviest jūsu vīziju interjerā un fasādē. Mēs saprotam, cik svarīgs ir vizuālais aspekts, lai radītu gaisotni, kas atspoguļo jūsu personību.

0

Projektēšana

Neatkarīgi no tā, vai ir runa par māju, komerciālo ēku vai citu objektu, mūsu eksperti nodrošinās pilnīgu projektēšanas pakalpojumu klāstu – no idejas līdz tehnikas izpētei un tehniskajai dokumentācijai.

0

KAS IR NEPIECIEŠAMS LIELISKA DIZAINA IZVEIDEI?

IDEJA

Viss sākas ar ideju.

IEDVESMA

Iedvesma nepieciešama lai ideju attīstītu

MOTIVĀCIJA

Motivācija ir virzības pamats

MĒRĶIS

Darīsim visu, lai Jūsu ideja aizvestu līdz Jūsu mērķim